Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Është shikuar 65 herë
 

▪️Ish sllovenia e sportit, te albi market, me 65m2, kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra