Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira tek Sllovenia Sporti, albi market, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 19.01.2021
Është shikuar 20 herë
 

▪️Rr.Halil Alidemaj, me 60m2, kati 2, me sistem të ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhoma e dites,
▪️kuzhinë ndamas me trapezari,
▪️1 dhoma të gjumit
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->