Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Mbrapa Hotel Siriusit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 26 herë
 

▪️me 70m2 kati 3, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhinë
▪️ dhome gjumi,
▪️ depo,
▪️ banjo, dhe
▪️ ballkon.

044 599 989 + Viber +Whatsapp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->