Banesë me qira
350.00 €

  • , Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 05.09.2023
Është shikuar 77 herë
 

Banese me qira Pejton
Kati - 6

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 3 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon

Çmimi: 850 €
Kodi i shpalljes: 4890

Max ©
Për tjera zgjedhje dhe INFO
→ www.agjencionimax.com
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton