Banesë me qira
380.00 €

  • Adresa: Afer EuroPrinty, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Është shikuar 67 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Pejton , afer EuroPrinty

Kati 5

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 380€
E-3011


Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton