Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: afer Domino's Pizza, Qyteteza Pejton, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Është shikuar 121 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Pejton , afer Domino's Pizza


Kati 4

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon


Leshohet vetem per familjar
Lirohet me 1 dhjetor

Cmimi 350€
E-3012

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qyteteza Pejton