Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Lagjën Kodrina????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 13 herë
 

▪️Afër Rrugës C, me 70m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️ Dhomë gjumi,
▪️ Depo.
▪️ Banjo,
▪️ Ballkon, dhe
▪️ Garazh nëntokësore.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C