Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Rrugen C????, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 13 herë
 

▪️Te Kodrina, me 70m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tersi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️ Dhoma e gjumit,
▪️ Depo.
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.
▪️ Garazh.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C