Banesë me qira
400.00 €

  • rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 18 herë
 

Lëshohet banesa me qira në rrugen C

– ID:719
– Lokacioni:Rruga C ,Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:4
– Siperfaqe:m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400 €

Lëshohet banesa me qira në rrugen C me qasje te shpejte dhe te lehte me rrugen B dhe Muharrem Fejza, kompleksi Pozhegu Brothers ne katin e 4, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar me kujdes te vecante me stil unik dhe me shume shije.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C