Banesë me qira
400.00 €

  • rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 10 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në rrugen C

– ID: 1448
– Lokacioni: Prishtine, rruga C
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 1
– Kati: 6
– Siperfaqe: 70 m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400 €

Lëshohet #banesa me #qira në rrugen C ne kompleksin DP Partners dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhoma gjumi, një banjo, nje WC,ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet e reja e pabanuar me pare dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C