Banesë me qira
430.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 1 herë
 

ID: 33081
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 83 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesa me qira 2+1 ne Rrugen B, ndodhet tek Kompleksi Royal, siperfaqja e baneses eshte 83 m2, eshte moderne, e mobiluar si dhe ka rryme dhe uje 24h nxemje e kyçur ne Termokos, dhe klime.

Renditja: Sallon me kuzhine | 2 Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B