Banesë me qira
380.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 0 herë
 

ID: 46372
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 7
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banese per qera ne rrugen C, lagjia Kodrina, posedon siperfaqe 90m2, banesa eshte e re, e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim

Renditja: Sallon me kuzhine | 2 dhoma gjumi | 2 banjo | ballkon | depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B