Banesë me qira
320.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 21 herë
 

ID: 17810
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 67 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në rrugën B, te Royal Mall. Banesa është e mobiluar, ka nxemje qëndrore me Termokos dhe ashensor me kartelë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B