Banesë me qira
500.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 16 herë
 

ID: 53665
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 96 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugen B, e cila gjendet mbrapa Royal Mall, posedon nje siperfaqe prej 96m2, dhe gjendet ne katin e 6-të (ka ashensorin funksional). Banesa është e mobiluar komplet me mobiljet me te reja dhe me moderne.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B