Banesë me qira
480.00 €

  • Rruga B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 24.04.2023
Ndryshuar me 18.05.2023
Është shikuar 481 herë
 

Banesa 90m2 me qira te "Rruga B" saktesisht mbrapa "Royal Mall". Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- 2 Ballkona

Banesa ndodhet ne nje lokacion te pershtatshum jetese, leshohet per kohe te gjate per familje ose nderkombtar ka nje pozit dhe lokacion ideal jetese
R3927
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B