Banesë me qira
320.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.05.2023
Ndryshuar me 29.05.2023
Është shikuar 627 herë
 

Leshohet banesa me qira tek Rruga C afer royal mall dhe ka siperfaqe 68m2, e cila posedon:
1 dhome gjumi
Salloni i hapur me kuzhin
1 banjo
1 ballkon
Banesa eshte ne katin e 4 me lift dhe e gatshme per banim.

Cmimi 320€ + depozita
Per me shum informata kontaktoni ne numrin 046166499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B