Banesë me qira
400.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 25 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga B

– ID:2000
– Lokacioni:Rruga B,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma:1+1 ????
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:72m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 400€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Rruga B, tek Maxi 24 ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor dhe depo. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Kontrata per qira behet tek noteri, dhe qirramarresi duhet te paguaje depoziten dhe tri qira parapagim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B