Banesë me qira
400.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 21 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga B

– ID:2000
– Lokacioni:Rruga B,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma:1+1 ????
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:72m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 400€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Rruga B, tek Maxi 24 ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor dhe depo. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Kontrata per qira behet tek noteri, dhe qirramarresi duhet te paguaje depoziten dhe tri qira parapagim.Ne rast pagese parapagim per nje vjet diskutohet cmimi.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B