Banesë me qira
550.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 12 herë
 

Lëshohet banesa Luksoze me #qira në lagjën rruga B

– ID:1941
– Lokacioni:rruga B,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati:6 ????
– Siperfaqe:96m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 55O€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën rruga B ne Prishtine, mbrapa qendres tregtare Royal Mall, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,nxemje qendrore, air conditioner. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B