Banesë me qira
350.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 14 herë
 

Lëshohet banesa Penthouse me #qira në Rrugën B

– ID:152
– Lokacioni: Rrugen B
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë e tipit #Penthouse
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 1
– Kati: 6
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350

Lëshohet #banesa me qira në rrugën B ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe ,dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkone-Terace 40 m2, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është e gatshme për banim!

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B