Banesë me qira
500.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në rrugen B

– ID:2076
– Lokacioni:Mrapa Royal mall, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Kati: 3????
– Siperfaqe:110m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 500 € ???? (me garazh) dhe ne cmim perfshihet : Mirmbajtja banesore , Uji , Mbeturina!

Lëshohet #banesa me #qira në rrugen B ne Prishtine, tek banesat e standardit, dhe posedon sallon, Kuzhine, 3 dhoma gjumi (njera master, me banjo), 2 toalete, depo, ballkon, garazhe, dhe bodrum.
Lokacion i shkelqyeshem direkt ne rrugen B, afer Royal Mall dhe te gjitha sherbimeve si markete, restorane, etj. Banesa ka sistem automatik te gjeneratorit ne rast te mungeses se rrymes, uje 24 ore, Klime, Xhakuzi, dhe te gjitha paisjet funksionale kualitative. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B