Banesë me qira
400.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 13 herë
 

Lëshohet banesa me qira në rr.Shaqir Igrishta mbrapa Royal Mall

– ID:1102
– Lokacioni:Rr.Shaqir Igrishta
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:4
– Siperfaqe:90m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400 €

Lëshohet banesa me qira në rr.Shaqir Igrishta mbrapa Royal Mall, afer rruges B, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, dy banjo, dy ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B