Lokal me qira
650.00 €

  • Rruga B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 16 herë
 

Zyre 111m2 me qira te "Rruga B" me konkretisht ne kompleksin "Dervisholli" afer me "Jaffa". Zyra pozicionohet ne katin e 7-te me ashensor dhe ka kete formacion:
- Salle takimesh
- Kuzhine
- 2 Njesia ndihmese
- Banjo
- WC
- Shpajz
- 2 Terrasa

Zyra ofrohet me invertar ne gjendje te gatshme mirepo sipas nevojes invertari mund te hiqet, posedon ngrohje qendrore me sistem te qytetit per minimizim shpenzimesh, ofrohet per kohe te gjate çmimi pa invertar 500€
R3844
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B