Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: tek riinvest, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 03.12.2018
Është shikuar 104 herë
 

Banesë me qira 50m2 Kati -I-
Lagjja Tophane
Ngrohja qendrore me rryme
Sallon, kuzhine, 1 dhomi gjumi, banjo,ballkon
Çmimi 250 euro
Shifra A-1419
Tel dhe Viber: +383 49 399 700
"Ju mendoni për miqët tuaj"kur e bëni këtë postim Share në vend të Like
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane