Banesë me qira
300.00 €

  • Tophane, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 7 herë
 

Leshoj banes me qira ne lagjen Tophane rruga Josip Rela afer Shkolles Meto Bajraktari shume prane qendres me kushte te mira banimi
Bamesa posedon:
-Sallon Kuzhin
-2dhoma Gjumi njera e pamobiluar
-Banjo
-Koridor dhe Ballkon
-Kati i 7 lift funksional

-Cmimi 300 plus depozita
Banesa leshohet me qera afat gjate

Për më shumë informata mund të na kontaktoni ne numrin 044 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane