Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 30 herë
 

Leshohet me qira banesa e pa banuar me pare ne lagjen Tophane .Banesa posedon sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjon plus wc dhe ballkonin.Banesa leshohet per afat te gjate . Cmimi 350 + 50 garazha.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane