Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Tophane , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 131 herë
 

Ipet banese me qira ne lagjen Tophane. Banesa eshte e re e pabanuar me pare, eshte e pamobiluar, dhe mund te perdoret edhe per banim por edhe per zyre.

Siperfaqe: 60m2
Renditja:
Sallon me kuzhine * dhome gjumi * banjo * ballkon * korridor
Çmimi: 250 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane