Banesë me qira
300.00 €

  • Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.06.2022
Është shikuar 11 herë
 

Banesë me qira në lagjen Ulpiane,te restorant Sinfonia.Banesa eshte e mobiluar ne teresi.Lirohet prej 1 Korriku dhe ipet vetem per familjar.Lift funksional.
Kati:3
Sipërfaqe:60 m2
Çmimi i qirasë:300
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana