Banesë me qira
350.00 €

  • Te shkolla Hasan Prishtina, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 64 herë
 

Banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer shkolles fillore Hasan Prishtina, banesa eshte e mobiluar ne teresi mobile te reja, ka ngrohje qendrore me Termokos,
Siperfaqe: 60m2
Kati perdhes
Qmimi: 350
Renditja:
dy dhoma gjumi
sallon dhe kuzhine
banjo
ballkon
koridor

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
045

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana