Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Sinfonia, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 18.12.2018
Është shikuar 50 herë
 

Banesë me qira 65 m2 neto Kati -lV-
Lagjja Ulpianë
Ngrohja qendrore me Termokos
Kuzhinë ndaras sallon dhe 1 dhomë gjumi, banjo,2 ballkon
Çmimi 270 euro
Shifra N-1523
Tel dhe Viber: +383 49 399 600

Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana