Banesë me qira
270.00 €

  • Mbrapa Aak, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 29 herë
 

Ipet me qira banesa në Ulpian, ( mrapa Aak) me siperfaqe 40m2

Çmimi: 270€

Sallon me Kuzhine ndaras
Banjo
Koridor

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, ngrohje termokos, ka rryme dhe uje 24ore.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana