Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Ndryshuar me 23.07.2019
Është shikuar 79 herë
 

Ipet banesa me qera ne lagjen Ulpiana. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Çmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana