Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 63 herë
 

Ofrohet PËR #‪‎QIRA‬ Banesë 2+1 e mobiluar komplet.

Banesa ndodhet në qender të Ulpianës në Prishtinë.

70m²│Sallon│2 Dhoma gjumi│Kuzhinë│Banjo

Banesa ndodhet në katin përdhese është shumë mirë e mobiluar dhe me planimetri shumë funksionale ku ka nje pamje mjaft te hapur.
Banesa është afër të gjitha komoditeteve.
Gjithashtu ka parking te mjaftueshem, parkun për femijë,etj.

Banesa përbëhet nga:

- Dhomë dite me kuzhinë moderne
- Dy Dhoma gjumi,
- Ballkon,
- Banjo

Çmimi 350€

Për më shumë informata:

✆ +383 44 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 79 79 96

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana