Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 12.08.2019
Ndryshuar me 12.08.2019
Është shikuar 260 herë
 

Leshohet banesa me qira shume moderne ne Ulpiane. Banesa eshte shume e pershtatshme per ndonje qift te ri dhe ka kete renditje:
1 dhome te madhe gjumi ( shtrat i fjetjes ekstra i gjere)
1 sallon i madh me kuzhine
1 banjo
Ballkon
Koridor
Qmimi: 300 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana