Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 29.11.2019
Është shikuar 1758 herë
 

Jap banesen me qera lagjen Ulpiane kati 3 afer parkut.Nuk bashkpunoj me agjensione.Per me shume info kontaktoni nr ,viber ,whatsapp.+38649697615

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana