Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te Fontana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.10.2019
Është shikuar 87 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane , te Fontana


Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo


Leshohet vetem per Çifte

Cmimi 250€
E-2971

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana