Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 77 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te Simfonia. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te pa lift.
Nuk ka nxemje qendrore.
Leshohet edhe per studenta.

Posedon:

Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 250 Euro i pa diskutueshem
B451

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana