Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: afer Market Maxi, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 29.10.2019
Është shikuar 103 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer Market Maxi

Kati 5(palift)

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo

Leshohet per studenta

Cmimi 250€
E-3003

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana