Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 30.10.2019
Është shikuar 520 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer rrethit te flamurit. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift.Ka nxemje qendrore me termokos.
Nuk Leshohet per studenta.
Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 300 Euro
B463

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana