Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Afer ish Hotel Bacit, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Është shikuar 94 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer ish Hotel Bacit

Siperfaqja 70m2
Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Koridor
-2 Ballkona

Leshohet per familjar

Cmimi 300€
E-3017

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana