Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: banese me qira mbrapa AAK, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Është shikuar 783 herë
 

Leshoj banese me qira ne ulpinane mbrapa AAK-se .Banesa posedon :tri dhoma gjumi,sallon me kuzhine dy ballkona,shpajz,nje banjo dhe korridor. Banesa gjendet ne katin e pare.Cmimi sipas marreveshjes.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana