Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.11.2019
Ndryshuar me 05.11.2019
Është shikuar 93 herë
 

Leshohet banesa me Qira ne Ulpiane te Soliterat. Banesa ka 50 m2 dhe gjendet ne katin perdhese. Banesa ka nxemje qendrore me termokos . Leshoeht per studenta.

Posedon:

Dhome gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
A231

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana