Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Afer Aztech , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2019
Është shikuar 648 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer Aztech
E pershtatshme per Zyre

Siperfaqja 65m2
Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-2 Ballkona
-Shpajz

Cmimi per Zyre 400€
Cmimi per Banim me marreveshje
E-3081

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana