Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Afer Beni Dones , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2019
Është shikuar 132 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer Beni Dones

Siperfaqja 80m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-2 Ballkona

Cmimi 300€
E-3083

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana