Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 18.01.2020
Është shikuar 73 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te Simfonia. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift. Nuk ka nxemje qendrore.

Nuk leshohet per studenta.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
A95

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana