Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Banesë me qira në Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 29.05.2020
Ndryshuar me 29.06.2020
Është shikuar 929 herë
 

▪️te fontana, kati 2, me 25m2, ka termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪banjo, dhe
▪ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana