Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Afer Beni Dones , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 64 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer Beni Dones

Siperfaqja 80m2
Kati 4

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-2 Ballkona

Cmimi 250€
E-3560

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana