Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Ulpian , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 61 herë
 

Leshohet Banesa me qira,

Gjindet te Rruga “Deshmoret e kombit (Ulpian mbrapa ish Hotel Bacit).

Banesa posedon:

⭕️2 dhoma gjumi

⭕️Sallon

⭕️kuzhin

⭕️koridor

⭕️banjo

⭕️ballkon

⭕️Nxemje Qendrore me Termokos

⭕️Dritaret me te rejat ne treg me 3 gjama dhe Roletne te aluminit

E sapo renovuar dhe E mobiluar...

Numri i telefonit : 045318235

Çmimi: 270€

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana