Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Afër rrethit me flamur, mbi Aga burger, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 26.11.2020
Është shikuar 272 herë
 

▪️kati 2, me 75 m2, me kushte shumë të mira banimi eshte komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites
▪️ kuzhine,
▪️ dhomë e gjumit,
▪️ banjo, dhe
▪️ ballkon.

044 599 989 + viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana