Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Ulpianë , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 26.01.2021
Është shikuar 36 herë
 

▪️afër restorant "Symphony", kati 2, me 55m2, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi dhe e renovuar, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites,
▪️ Kuzhine, (në koridor)
▪️ Dhomë gjumi,
▪️ Banjo,

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana

-->